Актуелни понуди Србија Хотели - Србија

Hotel Mona 4* Златибор

Политика за деца:

  • Дете до 7 години со 2 возрасни во 1/2 соба, без дополнително легло = Бесплатно
  • Дете 7-12 години со 2 возрасни во comfort соба = 17 еур
  • 2 Деца 7-12 години со 2 возрасни во comfort соба = 50% попуст
  • Дете 2-12 години со 1 возрасен на редовно легло плаќа редовна цена од табелата

Доплата за вечера 11 еур по лице по ден, деца 2-12 години плаќаат 5 еур по лице по ден.

Цената вклучува користење на Wellness центарот.

Цената не вклучува
• Туристичка такса и осигурување за возрасни 120 RSD по лице по ден, за деца 7-12 години 70 RSD по лице по ден, деца до 7 години плаќаат само осигурување од 10 RSD по лице по ноќ.

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“