Актуелни понуди Аранжмани - Турција

FORMULA 1 Intercity park Istanbul

Тел за контакт: 02 306 0350
info@jspturs.com.mk

07-11.10.2021

Во цената е вклучено:
– Тридневна влезница за тренинг, квалификации и главна трка General Admission 2
– 2BB во Хотел Ibis styles Merter 4*
– Превоз со модерен високотуристички автобус
– Панорамски разглед на Истанбул
– Посета на шопинг центарот Венеција
– Лиценциран туристички пратител за времетраење на настанот

ЦЕНА: 10 650 МКД

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“