Актуелни понуди Албанија Аранжмани - Албанија

11 Октомври – Ксамил со феноменот „Сино око“

11 ОКТОМВРИ – КСАМИЛ (ДВЕ НОЌЕВАЊА) 1.ДЕН (10.10.2020 – сабота) : . Состанок на групата во утринските часови. Поаѓање за Албанија. Патувањето поминува преку граничниот премин...
Албанија Лето 2020 Сместување - Валона

“ВИЛА CAMELLIA” – ВАЛОНА

Gjorgji Stankovski
Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиа со комплет опременa кујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI. Се наоѓаат на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на туристичкиот дел, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња, хотели и главното шеталиште.  ...
Блог

Македонскиот активен туризам со ново видео се промовира на престижниот Lonely Planet

Со двеминутно промотивно видео, Република Северна Македонија е претставена како врвна дестинација за активен туризам во престижниот туристички информатор Lonely Planet. Видеото, кое беше премиерно...

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“