Актуелни понуди Аранжмани - Турција Турција

11-ти Октомври во Истанбул

Тел за контакт: 02 306 0350
info@jspturs.com.mk

Сигурна реализација 
11-ти октомври во Истанбул – град на два континента
Невозможно е да бидете во Истанбул, а да не пробате  турски чај,  кафе и многу други турски специјалитети: зачинети домати,  турско пиде и лахмаџун,  ќебапи,  баклава,  донер кебап, локални сирења со ф’стаци, бадеми,  разни пити,  турски слатки…
Промо цена до 25.09: €70 по лице
2 ноќевања во хотел со 4* со појадок, превоз, пешачка тура низ историски Истанбул, трговски центар, лиценциран туристички придружник.

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“