Бугарија Хотели - Боровец

Хотел Radina’s Way 4* – Боровец

Хотел Radina’s Way 4* – Боровец – Зима 2019/2020

Локација : 1200 м од ски лифт

[us_separator size=”large” text=”Галерија”][us_gallery ids=”6992,6993,6994,6995,6996″ columns=”6″]

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“