Бугарија Хотели - Боровец

Хотел Јанакиев 4* – Боровец

Хотел Јанакиев 4* – Боровец

Локација : во близина на ски лифтовите

Еден од најпрестижните хотели во овој ски центар. Уникатната локација во комбинација со услугата и комфортот ви нудат можност за прекрасен одмор со семејството и пријателите.
Во склоп на хотелот има ресторан, пијано бар, конферентни сали, ски училиште, ски детска градина, паркинг, гаража, спа центар.

СПА Центар : внатрешен базен, парна бања, сауна, леден кат, хидромасажни бањи, масажи и пилинг терапии.

[us_separator size=”large” text=”Галерија”][us_gallery ids=”7023,7024,7025,7026,7027,7028″ columns=”6″]

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“