Есен 2020 Македонија Хотели - Македонија

ХОТЕЛ СИЛЕКС 4* – ОХРИД

КОНТАКТ:
 
тел: 02 306 0350
info@jspturs.com.mk
 
🍁Може да се користат и ваучери за домашен туризам.
 
🍁1 ноќевање со појадок и вечера по лице – 21 ЕУР 🍁
 
Политика за деца
 
0-5,99 години бесплатно
6-11,99 години 50% попуст
 
 
 
 

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“