Бугарија Хотели - Боровец

Хотел Мура 3* – Боровец

Хотел Мура 3* – Боровец – Зима 2019/2020

Локација : 50 м од ски лифтовите

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.

[us_separator size=”large” text=”Галерија”][us_gallery ids=”6984,6985,6986,6987,6988″ columns=”6″]

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“