Бугарија Хотели - Боровец

Хотел Бреза 3* – Боровец

Хотел Бреза 3* – Боровец – Зима 2019/2020

Локација : 50 м од ски лифт

Стилски хотел кој се наоѓа помеѓу двете детски писти и гондолата. Различен и модерен, идеален за ски одмор со семејството и пријателите. Располага со ресторан со камин, просторен лоби бар, сончева тераса, детски кат, интернет, сауна, парна бања.

[us_separator size=”large” text=”Галерија”][us_gallery ids=”9671,9672,9673,9674,9675″ columns=”5″]

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“