Грција Хотели - Тасос

Вила Catrin – Тасос

[:en]

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење,тенда.

ПериодУслуга: ноќевање Бр. на ноќевања 1/2студио 1/4студио
26.05-02.06.19 7* 110 120
02.06-09.06.19 7* 140 160
09.06-16.06.19 7* 160 180
16.06-23.06.19 7* 190 210
23.06–30.06.19 7* 220 250
30.06-09.07.19 9 480 540
09.07-18.07.19 9 580 650
18.07-27.07.19 9 580 650
27.0705.08.19 9 580 650
05.08-14.08.19 9 580 650
14.08-23.08.19 9 580 650
23.0801.09.19 9 520 580
01.0908.09.19 7* 190 210
08.09-15.09.19 7* 160 180
15.09-22.09.19 7* 140 160
22.09-29.09.19 7* 110 120

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
 • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
 • Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
 • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
 • Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

 • возрасни: 50 €
 • деца од 2 до 12 години: 35 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
[us_separator size=”large” text=”Галерија”][us_gallery ids=”7525,7526,7527,7529″ columns=”5″]
[:mk]

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење,тенда.

ПериодУслуга: ноќевање Бр. на ноќевања 1/2студио 1/4студио
26.05-02.06.19 7* 110 120
02.06-09.06.19 7* 140 160
09.06-16.06.19 7* 160 180
16.06-23.06.19 7* 190 210
23.06–30.06.19 7* 220 250
30.06-09.07.19 9 480 540
09.07-18.07.19 9 580 650
18.07-27.07.19 9 580 650
27.0705.08.19 9 580 650
05.08-14.08.19 9 580 650
14.08-23.08.19 9 580 650
23.0801.09.19 9 520 580
01.0908.09.19 7* 190 210
08.09-15.09.19 7* 160 180
15.09-22.09.19 7* 140 160
22.09-29.09.19 7* 110 120

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
 • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
 • Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
 • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
 • Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

 • возрасни: 50 €
 • деца од 2 до 12 години: 35 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
[us_separator size=”large” text=”Галерија”][us_gallery ids=”7525,7526,7527,7529″ columns=”5″]
[:al]

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење,тенда.

ПериодУслуга: ноќевање Бр. на ноќевања 1/2студио 1/4студио
26.05-02.06.19 7* 110 120
02.06-09.06.19 7* 140 160
09.06-16.06.19 7* 160 180
16.06-23.06.19 7* 190 210
23.06–30.06.19 7* 220 250
30.06-09.07.19 9 480 540
09.07-18.07.19 9 580 650
18.07-27.07.19 9 580 650
27.0705.08.19 9 580 650
05.08-14.08.19 9 580 650
14.08-23.08.19 9 580 650
23.0801.09.19 9 520 580
01.0908.09.19 7* 190 210
08.09-15.09.19 7* 160 180
15.09-22.09.19 7* 140 160
22.09-29.09.19 7* 110 120

Напомена:

 • Смените со * се однесуваат на 7 ноќевања со вклучен превоз по лице (трето и четврто лице – БЕСПЛАТНО плаќа само превоз доколку користи)
 • Смените без * се однесуваат на наем на цел апартман за 9 ноќевања без вклучен превоз
 • За резервирани два последователни аранжмани одобруваме 10% попуст на втората смена (не се комбинира)
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • За хигиената во апартманите во текот на престојот се грижат самите корисници
 • Во секој од апартманите има комплетно опремена кујна за онолку лица колку што има во студиото/апартманот
 • Постелнината во студијата се менува еднаш за време на престојот
 • Сместување во студијата/апартманите е после 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 09 часот по локално време
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

*При користење на сопствен превоз, цената за пакет аранжманите означени со * се намалува за 20€.

Цената на превозот на релација Скопје – Тасос – Скопје изнесува:

 • возрасни: 50 €
 • деца од 2 до 12 години: 35 €
 • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)
[us_separator size=”large” text=”Галерија”][us_gallery ids=”7525,7526,7527,7528,7529″ columns=”5″]
[:]

Поврзано

Оваа веб-страница користи „колачиња“ (cookies) Прифаќам Прочитајте повеќе

Заштита на приватноста и „колачиња“